DOM II

_

Dom zostanie wybudowany z białego gazobetonu 24 cm typu YTONG, ściany fundamentowe z bloczka betonowego o wymiarach 24x30x12 cm, z oknami PCV 5 komorowymi i drzwiami wejściowymi w kolorze grafitowym, brama garażowa ręczna w kolorze grafitowym.

Pokrycie dachowe z dachówki cementowej w kolorze grafitowym , dom z przyłączami wodnym, kanalizacyjnym, energetycznym i gazowym, , zamontowane, docieplenie ścian 15 cm styropianem, położenie tynku silikatowo-silikonowego w kolorze białym, parapety zewnętrzne w kolorze grafitowym wykonane z zespolonej płytki klinkierowej, wykonane ogrzewanie podłogowe na parterze budynku, zamontowany kocioł c.o. gazowy kondensacyjny, wykonana wewnętrzna instalacja c.o., wodna, kanalizacyjna w oparciu o rozsączającą oczyszczalnie ścieków Epuroblok firmy Sotralentz o pojemności 2000l.

Instalacja elektryczna , wykonane ścianki działowe z bloczka z gazobetonu grubości 12 cm typu YTONG, wylane posadzki jastrychowe, wykonane na ścianach tynki gipsowe, zamontowane łączniki i gniazdka elektryczne, poddasze docieplone wełną mineralną grubości 25 cm, dwukrotne malowanie ścian na biało.

Kotłownia wykonana w oparciu o kocioł kondensacyjny firmy Viessmann typu Vitodens 100 o mocy 6,5 do 19 kW z automatyka pogodową oraz podgrzewaczem ciepłej wody użytkowej Vitocell 100 o pojemności 100l.

ZOBACZ WIZUALIZACJĘ